Skambinkite

Lada automobilių supirkimas

  • Automobilių pardavimas -be vargo
  • Tik dabar parduok už geriausią rinkos kainą
  • Konsultuojame nemokamai
  • Gaukite asmeninį pasiūlymą skirtą tik Jums
  • Parduokite tą pačią dieną


Lada markės automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Automobiliukas.lt brangiai perka įvairių modelių, kėbulų, pavarų dėžių, variklio tipų mašinas. Nevažiuojančių, daužtų, senų, naudotų ir angliškų auto supirkimas konkurencingomis kainomis!

Nevažiuojančių mašinų supirkimas

Parduodate nevažiuojantį Lada automobilį, tačiau pinigų rimtų variklio pažeidimų remontui skirti nenorite? – Automobiliukas.lt jį iš Jūsų nupirks! Mūsų profesionalų komanda yra gerai treniruota, gebanti tikslingai įvertinti transporto priemonės realią techninę būklę. Puikiai suprantame, kad ne visi vairuotojai yra geri inžinieriai ir tikrai ne kiekvienas gali tinkamai pamatuoti savo automobilio vertę. Žmonės, neišmanantys auto rinkos, pardavinėdami savo transporto priemones internetu ar turguje, dažnai rizikuoja. Ne visi pirkėjai būna geranoriški. Kai kurie linkę į pasipelnimą, todėl neretai stengiasi apgaudinėti, išryškinti nesamas ar lengvai pataisomas technines kliūtis ir derėtis dėl žymiai mažesnės kainos. Automobiliukas.lt specialistai patikrins Jūsų automobilį ir pasiūlys Jums tokią kainą, kuri nepriekaištingai atitiks visas rinkos tendencijas. Parduodami nevažiuojančią mašiną mums, Jūs užsitikrinate saugumo garantą ir pasinaudojate puikia bei greita proga užsidirbti

Superkame daužtus Lada automobilius 

Turite mašiną, kuri buvo apgadinta po nelaimingo atsitikimo, eismo įvykio ar vandalizmo, bet niekaip neišeina jos parduoti? Daužtų automobilių paklausa nedidelė. Įvairiuose skelbimų portaluose nėra sunku aptikti tokius ir panašius šūkius “superku visas transporto priemones”. Visgi, susisiekus su skelbimo savininku, dažnai paaiškėja, kad į žodį “visas” staiga nei daužti, nei nevažiuojantys automobiliai nebepatenka. Ką daryti? – tiesiog susisiekite su automobiliukas.lt komanda ir mes Jums greitai rasime optimaliausią sprendimą. Neparduodamų automobilių nėra ir, dažniausiai, iš bet kokio stovio mašinų Jūs galite neblogai pasipelnyti. Net ir po sunkaus eismo įvykio, išlieka tam tikros transporto priemonės dalys, kurios gali būti vertingos. Superkame automobilius, gebame taikliai įvertinti išlikusią jų vertę, pateikiant logiškai argumentuotą, rinką atitinkančią, kainą.  

Senų ir naudotų auto supirkimas

Trečia automobilių kategorija, kuri itin domina automobiliukas.lt – seni ir naudoti auto. Dažnai prisirišame prie tam tikros transporto priemonės, važinėjame ja metai iš metų, tačiau, anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai reikia su ja atsisveikinti. Atsiranda noras parduoti ilgai naudotą, seną automobilį ir įsigyti naują – galbūt galingesnį, gražesnį, patogesnį ar ekonomiškesnį (kiekvienas vairuotojas turi individualius poreikius). Šis, naujo automobilio troškimas, dažnai pasireiškia itin smarkiai, tad visus pardavimo / pirkimo procesus norisi praeiti kiek įmanoma greičiau. Jeigu Jūs neturite laiko šimtams skambučių, dešimtims susitikimų su potencialiais pirkėjais ar tiesiog nenorite didelių rūpesčių – Jums tereikia vieno skambučio ar vienos užklausos užpildymo ir pinigai beveik Jūsų kišenėje!  Tokį pardavimo modelį Jums siūlo automobiliukas.lt. Greitai reaguojame į visas naujas užklausas, skubiai įvertiname automobilio stovį ir pateikiame objektyvius kainų pasiūlymus!

Angliškų automobilių pirkimas

Brangus angliškų mašinų supirkimas Lietuvoje! Jeigu savo garaže ar kieme turite automobilį, kuris yra pritaikytas Anglijos keliams, mes jį su malonumu nupirksime. Angliškų automobilių rinka nuolat vis auga, tačiau parduoti juos, ypač Lietuvoje, gali būti sudėtinga. Mes Jums siūlome lengvą, greitą ir abipusiai naudingą alternatyvą. Susisiekite su automobiliukas.lt profesionalais! Mes pateiksime Jums puikų kainos pasiūlymą, sutvarkysime visus pardavimui reikalingus dokumentus, atvyksime į reikiamą lokaciją ir išgabensime Jūsų angliško tipo automobilį patys. Angliškų Lada markės automobilių pirkimas – pardavėjui palankiomis kainomis! 

Gaukite geriausią pasiūlymą!

arba

Skambinkite
Gaukite geriausią pasiūlymą!

arba

Skambinkite
  • Parduokite savo transportą tik oficialiai dirbantiems asmenims

  • Pasitikrinkite ar po pardavimo jūsų transporto priemonė buvo išregistruota

  • Visada kruopščiai tikrinkite supildytus dokumentus