Skambinkite

Kiek moka automobilių supirkėjai?

Nereikalingos transporto priemonės pardavimas – būtinas, kadangi taip ne tik uždirbsite, tačiau ir išvengsite baudų, kurios gali būti skiriamos dėl ekologinių niuansų nepaisymo. Tai yra aktualu tiems, kurie nevažiuojančias transporto priemones laiko daugiabučių kiemuose. Galiausiai, koks tikslas laikyti, kai pardavus mašiną – galėsite uždirbti, o pardavus supirkėjams – uždirbti nemažai.

Kas lemia auto supirkimo kainą?

  1. Transporto priemonės supirkimo kaina kinta priklausomai nuo kelių svarbiausių veiksnių. Aptarsime juos trumpai. Žinoma, kiekviena situacija yra unikali ir mūsų vertintojai pasiūlo racionaliausią sumą pagal rinkos kainą.
  2. Pirmiausia, žinoma, vertinamas transporto priemones modelis, markė, gamintojas, kadangi visi šie aspektai gali kainas padidinti arba sumažinti. Tam tikro gamintojo auto visada kainuoja daugiau nei kitų, tad ir supirkimo kaina lygiagrečiai – kinta.
  3. Kitas labai svarbus kriterijus yra transporto priemonės „amžius“. Natūralu, kad kuo mašina yra senesnė – tuo jos kaina yra mažesnė. Išskyrus tais atvejais, kai supirkėjams pasiūlomi vienetiniai modeliai, kurie jau laikoma vertybėmis. Tokiu atveju senesnis modelis gali būti puikus uždarbis.
  4. Kadangi mūsų supirkėjai superka ne tik važiuojančias, tačiau ir daužtas mašinas, tokias, kurios visiški nebevažiuoja – tai dar vienas kriterijus analizuojant realią auto kainą. Kuo mašinos būklė yra geresnė – tuo pasiūloma kaina yra aukštesnė.
  5. Žinoma, kiekviena transporto priemonė turi savas charakteristikas, savus privalumus, kurie gali jos kainą padidinti. Pavyzdžiui, tokiu atveju, kai mašinoje yra įmontuota dujų įranga, taip pat – gera kondicionavimo sistema ir panašiai. Nors supirkėjams šie aspektai nėra esminiai, tačiau jie taip pat kelia transporto priemonės vertę.
  6. Skirtingos sumos siūlomos ir transporto priemonėms iš Anglijos, kurios yra sukurtos važiuoti kaire kelio puse.

Būtent šie kriterijai yra esminiai, kurie nulemia transporto priemonės kainą. Visgi, kaip jau minėjome, kiekvienas atvejis yra individualus, tad tik pateikus užklausą – gausite tiksliausią atsakymą ir tai padės kur kas paprasčiau apsispręsti.

Supirkimo eiga

Jeigu susidomėjote supirkimo paslauga – tokiu atveju siūlome nieko nelaukti, o kuo skubiau susisiekti su mūsų komanda, kuris įvertinus Jūsų transporto priemonę pasiūlys realiausią jos kainą. Susisiekti galite internetu užpildžius užklausos formą arba paprasčiausiai telefonu. Žinoma, reikės atsakyti į kelis esminius klausimus apie Jūsų transporto priemonę.

Iškart pasiruoškite nurodyti tokias charakteristikas, kaip kad transporto priemonės gamintojas, modelis, markė, pagaminimo metai, kai kuriais atvejais tiksliam vertės pateikimui net prašoma nurodyti – koks yra variklis, žinoma, kokia įranga įmontuota, ar transporto priemonė važiuojanti, ar po avarijų bei kiti svarbūs aspektai, kurie padeda ne tik realiau nusakyti kainas, pateikti pasiūlymą, tačiau taip padaryti kuo tiksliau be jokios realios apžiūros.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, tad nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje tuo metu yra transporto priemonė – ją pasiimsime patys. Žinoma, tai padeda klientams sutaupyti daug laiko ir kuro, kadangi nereikalingas tralo samdymas. Galiausiai, padėsime pasirūpinti ir dokumentais, kurie užtikrina tvarkingą transporto priemonės perrašymo aktą. Daugeliui žmonių, kurie kasdien nenusiduria su tokiais darbais – tai atrodo gana nemalonus darbas, tad palikite jį tiems, kurie viską atliks tvarkingai ir Jums paprasčiausiai nereikės dėl nieko sukti galvos.

Uždirbkite iš Jums nereikalingos transporto priemonės ir svarbiausia - uždirbkite kuo daugiau. Tai daryti labai paprasta, juolab, gausite realiausią auto įvertinimą, kuris pateikiamas remiantis rinkos tyrimais. Objektyvumas – pirmenybė, tad pasinaudokite šia galimybe.

Per kiek laiko yra nustatoma automobilio kaina?

Norite sužinoti, kiek gautumėte pardavę savo automobilį? Tiesiog užpildykite užklausą, kurią rasite mūsų internetinėje svetainėje ir atsakymą jums pateiksime vos per 2 valandas (darbo metu). Pildydami užklausą, turėsite pateikti tokius duomenis kaip telefono numeris, norimo parduoti automobilio markė ir modelis, gamybos metai, miestas, papildomus komentarus ar norimą gauti pinigų sumą, o taip pat – prisegti bent kelias kokybiškas automobilio nuotraukas. Taigi, atsakymą sužinosite dar tą pačią dieną.

Kaip su jumis susisiekti, norint priduoti automobilį?

Susisiekti su mumis labai paprasta – galite padaryti tai sau patogiausiu būdu, t.y., užpildydami užklausą, esančią mūsų internetinėje svetainėje arba tiesiog skambindami numeriu +37061432222.

Gaukite geriausią pasiūlymą!

arba

Skambinkite
Gaukite geriausią pasiūlymą!

arba

Skambinkite
  • Parduokite savo transportą tik oficialiai dirbantiems asmenims

  • Pasitikrinkite ar po pardavimo jūsų transporto priemonė buvo išregistruota

  • Visada kruopščiai tikrinkite supildytus dokumentus