Skambinkite

1000 EUR kompensacija už naują automobilį

Senos transporto priemonės pardavimas ir naujos įsigijimas šiuo metu yra palankus kaip niekada, kadangi už senos transporto priemonės utilizavimo paslaugas galite gauti net 1 000 eurų kompensaciją naujos transporto priemonės įsigijimui.

Reikalavimai senam automobiliui

Jeigu norite gauti 1 000 eurų kompensaciją iš valstybės naujam automobiliui įsigyti – pirmiausia sena transporto priemonė turi atitikti išsikeltus reikalavimus. Kokie jie?

 1. Pirmiausia - punktas, kad transporto priemonės turėtojas X mašinos teisėtu savininku turi būti ne trumpiau nei 12 mėnesių.
 2. Automobilis turi atitikti M1 klasę.
 3. Sunaikinamos transporto priemonės techninis pasas turėjo galioti iki 2019-ųjų metų spalio 17 dienos. Tai yra to laiko, kai įstatymas pradėjo galioti.
 4. Labai svarbus punktas yra tai, kad nereikalinga transporto priemonė turėjo būti utilizuojama tvarkingai pagal įstatymus, kurie nusakyti „Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo taisyklėse, kurios priimtos ir patvirtintos Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2003 m. gruodžio 24 dieną“, pagal įsakymą nr. 710 „Dėl Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo taisyklių patvirtinimo“. Taip pat utilizavus transporto priemonę – turi būti išduotas Eksploatuoti  netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas, kuris yra trumpinamas ENTP. Tik tokiu atveju, kai asmuo turi pasas ir utilizavimas vyko pagal taisykles – galima pretenduoti į kompensaciją.
 5. Taip pat svarbus nurodymas, kad transporto priemonė turėjo būti sunaikinama ne anksčiau nei 2019-ųjų metų spalio 17 dieną.
 6. Taip pat sunaikinta mašina turi būti išregistruota  iš Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registro SU ENTP pažyma, kurioje nurodyta ne ankstesnė data nei 2019-ųjų metų spalio mėnuo.

Reikalavimai naujai transporto priemonei

 1. Perkant automobilį taip pat reikia atitikti tam tikrus reikalavimus, kadangi tik tokiu atveju kompensacija bus teikiama. Kokie tie reikalavimai? Juos suformavo Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerija.
 2. Galioja ta pati svarbi data, kad transporto priemonė turėjo būti įsigyta ne anksčiau nei 2019-ųjų metų spalio 17 dieną.
 3. Perkant transporto priemonę yra taikomi CO2 reikalavimai, kuriuos aptarsime žemiau. Tiesa, šių reikalavimų nereikia laikytis tokiu atveju, kai po reikalingos datos buvo įsigyjami elektromobiliai.
 4. Žinoma, paraišką dėl subsidijos gavimo gali teikti tik tas asmuo, kuris yra savininkas arba valdytojas.
 5. Transporto priemonė priklauso M1 kategorijai.
 6. Naujai įsigytos transporto priemonės išmetamo anglies dioksido kiekiai yra ne didesni kaip 130 g/km.
 7. Taip pat svarbus kriterijus, kad naujai įsigytos transporto priemonės pirmosios registracijos data Europos Sąjungos ribose turi būti ne vėlesnė nei 2013-ųjų metų sausio 1 diena.
 8. Galiausiai, paskutinis svarbus kriterijus yra tai, kad įsigyta transporto priemonė yra varoma tik benzinu  arba dujomis (gali būti naudojamos ir gamtinės dujos, ir suskystintos), taip pat – etanoliu, žinoma, elektra.
 9. Kompensacija teikiama greitai, kiekvienas atvejis vertinamas individualiai. Tačiau praktika rodo, kad tai puikus būdas susigrąžinti investuotus pinigus, nes keliami reikalavimai – labai minimalūs.

Pagalba įsigyjant transporto priemonę

Domina senos transporto utilizavimas už siūlomą kompensaciją? Tokiu atveju siūlome susisiekti su mūsų komandos nariais, kurie kiekvieną dieną atlieka šias paslaugas, tad užtikrina ne tik operatyvų darbą, tačiau taip pat ir tinkamą dokumentų paruošimą, o daugeliui žmonių, kurie kasdien su tuo nesusiduria – tai vienas nemaloniausių darbų. Kadangi pas mus nereikalingos transporto priemonės yra utilizuojamos pagal visus įstatymus – kompensaciją naujam automobiliui įsigijimui tikrai bus suteikiama. Jeigu Jus domina daugiau info – susisiekite asmeniškai ir ne tik atsakysime į klausimus, tačiau ir taip greitai pradėsime teikti paslaugas, kaip Jums labiausiai reikia.

Esminiai punktai

Planuojantys utilizuoti bei pirkti automobilius su paraiška turi atsiminti kelis svarbiausius aspektus. Pirmiausia, kad asmuo su savo transporto priemone gali tik vieną kartą teikti paraišką kompensacijai gauti. Tuo pačiu ir transporto priemonė su tuo pačiu VIN numeriu gali būti kompensuojama tik vieną kartą. Taip pat dažnai reikalingas įrodymas, kuris pagrindžia, kad pakartotiniai bandymai gauti dar vieną subsidiją, kai už tam tikrą mašiną ji jau yra gauta – nebus bandoma. Galiausiai, kompensacinė išmoka siekia 1 000 eurų ir tai yra maksimali riba.

Svarbus aspektas, kad gavus kompensaciją taip pat būtinas dvejus metus naujos transporto priemonės eksploatavimas be perregistravimo. Taip stengiamasi išvengti verslo polinkio uždirbti, tačiau padėti žmonėms, kuriems pakaitinė mašina ne tik pagerins gyvenimą, tačiau taip pat užtikrins, kad  gyvensite ekologiškai. Jeigu šis punktas bus pažeistas – tokiu atveju būtinas ir kompensacijos grąžinimas. Tiesa, išlygos taikomos tokiu atveju, kai transporto priemonė bus nepataisomai sugadinama ir jos eksploatavimas paprasčiausiai neįmanomas. Tokiu atveju be subsidijos grąžinimo – ji turėtų būti tinkamai utilizuota.

Gaukite geriausią pasiūlymą!

arba

Skambinkite
Gaukite geriausią pasiūlymą!

arba

Skambinkite
 • Parduokite savo transportą tik oficialiai dirbantiems asmenims

 • Pasitikrinkite ar po pardavimo jūsų transporto priemonė buvo išregistruota

 • Visada kruopščiai tikrinkite supildytus dokumentus