Automobilių pervežimas

Kaip elgtis kelyje susidūrus su automobilio techniniais gedimais, kurie apriboja galimybes juo tinkamai naudotis? Ką daryti, neturint reikiamų priemonių transporto priemonės pervežimui iš vieno taško į kitą? Į šiuos ir daugelį kitų vairuotojams aktualių klausimų geriausiai gali atsakyti automobilių pervežimas, kuris savo paslaugas teikia greitai ir už geriausią kainą.

Automobiliu gabenimasAutomobilių gabenimas mūsų komandos specialistų dėka vykdomas 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Platus teikiamų paslaugų spektras leidžia patenkinti kiekvieno vairuotojo poreikius, todėl galite būti tikri, kad sėkmingai ir operatyviai į reikiamą vietą pergabensime ne tik jūsų lengvąjį automobilį, motociklą, keturratį ar pažemintos pakabos ir sportinį automobilį, tačiau taip pat ir visureigius, mikroautobusus, kemperius, sunkvežimius, traktorius, krautuvus, statybinę techniką ir įvairių išskirtinių gabaritų krovinius.

Kad ir kas nutiktų jūsų transporto priemonei – ji sugedo, pateko į avariją, ar jūs tiesiog neturite galimybių pergabenti ją į vieną ar kitą vietą, automobilių pervežimas jums gali būti viena iš geriausių išeičių. Įprastai tokiais atvejais vairuotojai neturi daug laiko ir šiuos klausimus yra suinteresuoti išspręsti kuo greičiau, tad mes niekada neverčiame savo klientų laukti ir operatyviai atvykstame į reikiamą vietą.

Visada dirbame tik su kokybiška ir laiko patikrinta technika, todėl mūsų vykdomas automobilių transportavimas yra ypač efektyvus ir apima transporto priemonių buksyravimą, nutempimą ir pervežimą/gabenimą.

Taigi, jei jums reikalingas automobilių gabenimas, negaiškite ir susisiekite su mūsų specialistais telefonu 8 600 223 44. Jie nedelsdami išspręs visus su jūsų transporto priemonės gabenimu susijusius klausimus!