Superkame automobilius

Įsigijote naują automobilį? O gal turite tokį, kuris yra beveik nenaudojamas ir nereikalingas? Mes superkame automobilius, kurių nebėra prasmės laikyti savo kieme ar garaže, taip pat tokius, kurie yra nauji, tvarkingi, seni, turintys defektų, nukentėję avarijose ar net gi nevažiuojantys.

Superkame automobilius

Patarimai svarstantiems apie automobilio pardavimą

Pasirūpiname visais automobiliais, kuriuos norite parduoti – Automobiliukas.lt specialistai perka automobilius, kad ir kokios būklės jie bebūtų. Atminkite, kad kuo ilgiau neapsispręsite parduoti ir Jūsų automobilis stovės nenaudojamas – vis labiau prastės jo būklė. Neilgai trukus jo techninis stovis tampa nebepatikimas, surūdija stabdžių diskai, nebevaikšto cilindriukai, o pradėjus važiuoti gali išsikraipyti diskai. Nereikia nė abejoti, kad padidėja automobilio variklio skyriaus problemų tikimybė.

Jei manote, kad reikėtų pakeisti savo transporto priemonę arba žinote, kad daugiau su savuoju automobiliu nevažinėsite ir juo nesinaudosite, geriausias sprendimas yra jį parduoti, kol jis dar labiau nepaseno, neprarado savo dabartinės vertės ir vis dar yra techniškai tvarkingas. Automobilių supirkimo kainos priklauso nuo jų charakteristikos ir būklės. Pagrindiniai tvarkingų transporto priemonių kriterijai parduodant yra markė, modelis ir pagaminimo metai. Tuo tarpu, prastesnės būklės automobilių kainos labiau priklauso nuo jų stovio.

Priežastys, kodėl automobilių supirkėjai yra tinkamas pasirinkimas

Kreipdamiesi į mus Jūs sutaupysite daug brangaus laiko, gausite aukščiausią ir teisingai bei sąžiningai nustatytą kainos pasiūlymą ir Jums nebereikės derintis prie skirtingų pirkėjų poreikių, nes mes superkame automobilius jau ne vienerius metus ir gerai išmanome savo darbą.

Per daugybę metų automobilių versle įsitikinome, kad bandyti parduoti automobilį skelbimuose yra labai sudėtingas procesas. Reikia susitikti su daugybe žmonių, aprodyti automobilį neretai net kelis kartus per dieną ir kartais ne visai tinkamu metu, nes laiką derinate atsižvelgdami ne tik į savo dienotvarkę, bet ir į potencialaus pirkėjo pageidavimus. Neretai tenka išklausyti pretenzijų ir nemalonių replikų apie savo parduodamą automobilį. Dažnai žmonės prašo atvežti savo transporto priemonę ir parodyti jiems patogioje vietoje, o dar dažniau – reikalauja patikros autoservise. Nevertindamas Jūsų pastangų, laiko ir kuro sąnaudų, pirkėjas tiesiog pasirenka kitą variantą arba pažadėjęs pagalvoti, nepaskambina.

Automobiliukas.lt komanda superka automobilius, vertindama kiekvieną klientą

Be jokios abejonės, mūsų veikloje minėtų nepatogumų nepasitaiko, nes mes dirbame visai kitu principu: atvažiuojame į Jūsų nurodytą vietą, Jūsų pasirinktu laiku, kalbamės su Jumis ir konsultuojame visais iškilusiais klausimais, padedame nustatyti tikrąją ir teisingą rinkos kainą. Be to, mūsų komanda profesionaliai superka automobilius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir visuose kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose.

Svarbu nepamiršti, kad bet kurio automobilio būklė palaipsniui prastėja ir mažėja jo vertė, todėl, jei nusprendėte parduoti savo automobilį, negaiškite ir paskambinkite mums telefonu arba užpildykite automobilio pasiūlymo anketą. Superkame automobilius be išeiginių, todėl nedelsdami nupirksime Jūsų automobilį ir Jums nekils nei menkiausių rūpesčių.