Perku auto

Pabodo ilgai ir nuobodžiai svarstyti, kaip ir kam parduoti savo automobilį, kuris jums jau kurį laiką reguliariai tuština piniginę, nes reikalauja itin dažno techninio aptarnavimo? O gal pasikeitė prioritetai, ir jūs nusprendėte pasirinkti kitokio modelio automobilį, kuris geriau atitiks jūsų poreikius? Bet kuriuo atveju, nežiūrint transporto priemonės būklės, modelio ar amžiaus, perku auto paslauga yra būtent tai, ko jums reikia.

Perku auto

Paprasti ir aiškūs žingsniai, parduodant savo automobilį

Jei iki šiol jums niekada neteko naudotis automobilių supirkėjų paslaugomis, ir jūs nežinote, kokia yra visa transporto priemonės pardavimo procedūra, aptarsime pagrindinius žingsnius ir privalumus, kurių dėka automobilių savininkams, besinaudojantiems šiomis paslaugomis, netenka nusivilti.

Taigi, nuo ko jums reikėtų pradėti? Visų pirma, jums reikia turėti telefoną arba interneto prieigą – priklausomai nuo to, kuris būdas jums priimtinesnis. Pirmuoju atveju, tereikia surinkti tinklalapyje nurodytą telefono numerį ir susisiekti su mumis. Perku auto paslauga teikiama be jokių išeiginių, todėl mes iš karto atsakome ir atsiliepiame į skambučius. Antruoju atveju, naudodamiesi internetu, pasiūlymą apie savo parduodamą automobilį galite pateikti užpildę mūsų puslapyje esančią anketą – jos užpildymui prireiks vos kelių minučių, o atsakymas taip pat neužtruks.

Susisiekus, procesas vyks dar sparčiau. Skambindami, jūs nurodysite jums palankiausią susitikimo vietą – tai gali būti jūsų namų kiemas, stovėjimo aikštelė, prekybos centro prieigos ar bet kuri kita vieta. Mums tinka bet kuri jūsų pasirinkta susitikimo vieta. Visada atvykstame laiku ir niekada neverčiame savo klientų laukti, nes brangime jų laiką ir siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas.

Ar tolimesnė automobilio pardavimo procedūra yra sudėtinga?

Atsakymas akivaizdus: kuo toliau – tuo paprasčiau. Perku auto paslauga suteikiama greitai ir be jokių papildomų rūpesčių. Tai reiškia, kad atvykus į sutartą vietą ir apžiūrėjus parduodamą transporto priemonę, lengvai susitarsime dėl jums palankiausios kainos, kuri bus adekvati ir teisinga. Tada sudarysime automobilio pirkimo-pardavimo sutartį, ją pasirašysime ir atsiskaitysime iš karto. Mes taip pat išrašysime pažymas, kurių reikia, išregistruojant automobilį.

Minėta procedūra vyksta ypač operatyviai ir yra patikrinta laiko. Kaip įmanydami stengiamės, kad kiekvienas mūsų klientas gautų tik pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Džiaugiamės, kad šios automobilių supirkimo paslaugos pateisina klientų lūkesčius.