Atsakymai į klausimus, kylančius parduodant automobilį

2014/01/17 Įdomu žinoti

Siekdami sutaupyti kiekvieno iš Jūsų brangų laiką ir atsakyti į klausimus, kurie dažniausiai kyla, parduodant savo automobilį, parengėme trumpą klausimų – atsakymų vadovą.

Noriu parduoti automobilį. Kaip galiu jums jį pasiūlyti?

Norėdami parduoti automobilį, susisiekite su mumis telefonu + 370 644 344 96 arba užpildę automobilio pasiūlymo anketą. Be to, automobilį mums galite pasiūlyti ir el. paštu info@automobiliukas.lt.

Kuris automobilio pasiūlymo būdas yra greičiausias ir geriausias?

Visi minėti pasiūlymo būdai yra greiti, tad jie priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo. Žinoma, jei norite savo automobilį parduoti kuo skubiau, siūlome su mumis susisiekti telefonu + 370 644 344 96. Susisiekę nurodytu telefono numeriu, operatyviausiai gausite preliminarų kainos pasiūlymą ir be jokio vargo galėsite susitarti dėl greito susitikimo.

Per kiek laiko po pasiūlymo pateikimo galiu tikėtis atsakymo?

Visada stengiamės atsakyti kuo greičiau. Atsakymą gausite iš karto, jei su mumis susisieksite aukščiau nurodytu telefonu. Jei automobilio pasiūlymą pateiksite per tinklalapyje esančią anketą ar el. paštu, atsakymo turėtumėte sulaukti per pusvalandį. Jei dėl kokių nors priežasčių per pusvalandį nesulauksite atsakymo, galite pakartotinai išsiųsti užklausą arba paskambinti mums telefonu. Mes darome viską, kad mūsų klientams nereikėtų laukti.

Pasiūliau automobilį – ką daryti toliau?

Kai pasiūlysite automobilį, susitarsime dėl susitikimo vietos ir laiko. Atvykstame į Jums patogiausią vietą Jums patogiu laiku. Atvykę įvertiname Jūsų transporto priemonę ir susitariame dėl kainos. Pasirašome pirkimo-pardavimo sutartį ir visą sumą už transporto priemonę sumokame iš karto.

Kokiame mieste galiu parduoti automobilį?

Automobilį galite parduoti bet kuriame Lietuvos mieste ar rajone. Mes superkame automobilius visoje Lietuvoje. Atvykstame į Jūsų nurodytą miestą (ar rajoną) ir, sudarę sandorį, patys transportuojame automobilį. Dirbame visomis savaitės dienomis, todėl į mus galite kreiptis bet kurią Jums patogią dieną.

Kokius automobilius superkate? Ar tinka bet kokios būklės, visų markių ir metų automobiliai?

Žinoma, tinka bet koks automobilis. Mes superkame visų markių, modelių, metų ir bet kokios būklės transporto priemones. Nesijaudinkite dėl savo automobilio techninės būklės ar kitų dalykų – atvyksime sutartu laiku, pasiūlysime geriausią kainą ir nupirksime Jūsų automobilį. Jei Jūsų automobilis nevažiuoja – ne bėda. Automobilio transportavimu mes pasirūpiname patys.

Kodėl verta automobilį parduoti Automobiliukas.lt?

Automobiliukas.lt komanda yra ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai. Mes dirbame sparčiai ir operatyviai, pateikdami puikius kainų pasiūlymus. Mūsų teikiamos paslaugos – tai greitas, lengvas ir pelningas būdas parduoti automobilį. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl stengiamės, kad klientai liktų patenkinti mūsų darbu.