Dokumentų sutvarkymas

Neretai norintiems parduoti automobilį kyla daugybė klausimų dėl jo išregistravimo, registravimo, savininko keitimo ir kt. dokumentų. Mes visuomet išrašome automobilio išregistravimui būtinas pažymas ir padedame savo klientams išregistruoti jų automobilius. Žemiau pateikiame atsakymus į keletą dažniausiai kylančių klausimų apie automobilio išregistravimą – registravimą VĮ „Regitroje“:

Kokių dokumentų reikia pardavus automobilį ir deklaruojant VĮ „Regitroje“ apie savininko pasikeitimą?

Jums reikia pristatyti į VĮ „Regitrą“ užpildytą pirkimo – pardavimo sutartį su pirkėjo asmens kodu, vardu, pavarde ir parašu. Sutartyje taip pat turi būti nurodyta data, laikas ir vieta bei visi Jūsų automobilio duomenys.

Sutartį į VĮ „Regitrą“ Jums reikia pristatyti per 15 dienų. Nepamirškite su savimi turėti savo asmens dokumentą.

Kaip utilizuoti automobilį?

Į VĮ „Regitrą“ Jums reikia pristatyti užpildytą automobilio utilizacijos pažymą. Būtina turėti automobilio dokumentus ir valstybinius numerius. Nepamirškite su savimi turėti savo asmens dokumentą.

Ką daryti, jei automobilis registruotas įmonės vardu?

Jums reikia į VĮ „Regitrą“ pristatyti pirkimo – pardavimo sutartį arba automobilio utilizacijos pažymą. Tai turi padaryti  įgaliotas asmuo arba įmonės vadovas. Su savimi būtina turėti savo asmens dokumentą ir įmonės antspaudą.

Ką daryti, jei automobilis tinka tik metalo laužui?

Tokios būklės automobilį galėsite išregistruoti į VĮ „Regitrą“ pristatę pirkimo – pardavimo sutartį arba automobilio utilizacijos pažymą.

Kas gali išregistruoti automobilį?

Automobilį gali išregistruoti tik savo asmens dokumentą parodęs savininkas, kurio vardas ir pavardė įrašyti automobilio techniniame pase. Jei minėtas asmuo neturi galimybės nuvažiuoti į VĮ „Regitrą“ – tai gali padaryti įgaliotas asmuo. Įgaliojimas turėtų būti patvirtintas notaro (Lietuvoje veikiančių notarų biurų sąrašo nuoroda).

+ 370 644 344 96 PASKAMBINKITE MUMS ir mes nedelsiant pasirūpinsime Jūsų automobiliu!