Auto supirkimas

Auto supirkimas yra sparčiai populiarėjanti paslauga, kurios pagrindinis tikslas – padėti žmonėms lengvai ir be jokio vargo parduoti savo automobilį bei gauti konkurencingą ir viliojantį kainos pasiūlymą. Mes galime visapusiškai pasirūpinti Jūsų automobiliu.

Auto supirkimas

Kodėl verta pasirinkti mus – automobilių supirkėjus?

Pagrindinės priežastys, kodėl verta pasirinkti automobilių supirkėjų paslaugas yra itin platus perkamų transporto priemonių spektras. Jei klausiate savęs ar Jūsų turimą automobilį dar galima parduoti – atsakymas yra taip! Mes superkame visus automobilius, nepriklausomai nuo jų markės, metų ar būklės. Net, jeigu transporto priemonė yra nevažiuojanti, tai ne problema, nes mes visuomet patys pasirūpiname jos transportavimu ir Jums dėl to nereikia jaudintis. Reikalui esant atvykstame į sutartą vietą su specialiu transportu ir pasiimame bet kokios būklės automobilį. Taipogi mums jokių kliūčių nesudaro sudėtingos ir painios vietovės. Mūsų patyrusi komanda geba išsivežti automobilį net ir iš pačios sudėtingiausios vietos. Jums niekada nereikia purvintis rankų vargintis.

Mūsų paslaugos neapsiriboja vien senų ar nevažiuojančių transporto priemonių pirkimu. Mes superkame ir tuos automobilius, kurie yra nauji, techniškai tvarkingi, taip pat turintys įvairių defektų, surūdiję, buvo patyrę avariją ir kt.

Kada yra geriausia parduoti savo automobilį?

Auto supirkimas puikiai pasitarnauja daugybėje situacijų. Jei Jūsų automobilis ėmė kur kas dažniau gesti – mūsų patarimas būtų jį parduoti ir nebeeikvoti savo brangaus laiko. Patirtis rodo, kad geriausiai tarnauja prižiūrėtas automobilis, o perkant automobilį, sudėtinga sužinoti tikrąją jo praeitį. Įvairiuose skelbimuose arba turguje dažnai pasakojamos vienokios istorijos, o iš tikrųjų pasirodo, kad yra visai kitaip. Todėl kaip bebūtų, automobilis, reikalaujantis nuolatinio remonto, tampa nevertas pinigų, kuriuos atiduodate už autoservisuose suteiktas paslaugas. Mes superkame ir tokius probleminius automobilius bei padedame Jums sutaupyti daugybę pinigų.

Priežasčių, kodėl tenka parduoti automobilį gali būti aibė. Tinkamai neprižiūrint ir nenaudojant automobilio, ilgainiui kėbulą pažeidžia korozija. Nuo skirtingų metų laikų temperatūrų skirtumo suskeldėja padangos ir pažeidžiamos kitos automobilio dalys. Atsiranda variklio problemos. Žinoma, vairuotojai gali norėti parduoti savo automobilį ir todėl, kad nori atsinaujinti ir įsigyti naujesnį ar tiesiog išbandyti kitą markę ar modelį.

Jei norite parduoti savo automobilį, nebedvejokite ir susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba užpildę automobilio pasiūlymo anketą. Auto supirkimas yra mūsų gyvenimo būdas, todėl mes be vargo pasirūpinsime Jūsų automobiliu ir išvaduosime Jus nuo visų rūpesčių, kylančių stengiantis parduoti transporto priemonę. Atvažiuosime, apžiūrėsime Jūsų automobilį, nustatysime pačią geriausią kainą, užpildysime visus dokumentus, sumokėsime ir išvešime automobilį.